Już 40 lat

O firmie

JMP Flowers zarządza również największą w Polsce, własną hurtową siecią handlową, która posiada łącznie 15 reprezentacyjnych filii, zaopatrujących w świeże kwiaty najlepsze, polskie kwiaciarnie. Dla wygody klientów każda z filii dysponuje specjalistycznymi autami dostawczymi, którymi na zasadzie van-sellingu dostarczane są kwiaty w promieniu do 50 km od filii – zawsze świeże i zdrowe, aby pielęgnować marzenia klientów.  

JMP Flowers posiada także spółkę w Wiedniu, która obsługuje przede wszystkim rynek austriacki, czeski, słowacki, niemiecki i węgierski oraz spółkę w Moskwie, która rozwija sprzedaż na rosnącym rynku Federacji Rosyjskiej.

Już od lat JMP Flowers to stabilne i bezpieczne miejsce pracy dla 240 pracowników aż z 9 krajów. JMP Flowers również w tym zakresie udowadnia, że polskie, rodzinne firmy potrafią skutecznie działać w skali światowej, przyciągając do pracy młodych, utalentowanych ludzi z całego świata. 

Ze względu na skalę sprzedaży firma ze Stężycy stała się także istotnym importerem i eksporterem roślin doniczkowych, zieleni ciętej i ceramiki. Własna, profesjonalna flota transportowa umożliwiająca precyzyjną kontrolę parametrów przewozu, rozbudowa centrum logistycznego oraz call center ma umożliwić JMP Flowers zwiększenie wachlarza usług, wolumenu sprzedaży oraz szybszą i sprawniejszą realizację zamówień.

Podążając za rodowym duchem innowacyjności, na terenie firmy powstaje zaawansowane technologicznie Centrum Badawczo-Rozwojowe, które ma w planach realizację ambitnego planu badawczego.

facebook
facebook